O CETI
USŁUGI
CENNIK
ZAMÓWIENIA
REFERENCJE
KONTAKT
KONFIGURACJA
WEBMAIL
ADMINISTRACJA
CETI FAQ
ZAPŁAĆ KARTĄ
STATYSTYKI
KOMUNIKATY
OFERTA PRACY
MAPA SERWISU

CETI - Usługi - Listy dyskusyjne

LISTY DYSKUSYJNE

Lista dyskusyjna jest automatem rozsyłającym wszystkie otrzymane emaile do określonej grupy osób, prowadzącym archiwum tych listów oraz spełniającym inne związane z tym funkcje. Na listy zapisują się ludzie, których łączą wspólne zainteresowania, aby w swoim gronie wymieniać się informacjami i prowadzić dyskusję lub żeby otrzymywać za pośrednictwem poczty elektronicznej interesujące je informacje.

Dostępne są następujące standardowe opcje:

  • lista moderowana (każdy list wymaga zatwierdzenie przez właściciela listy aby zostać rozesłanym do listowiczów)
  • lista publiczna (zapisanie odbywać się może za pośrednictwem formularza na stronach WWW)
  • lista zamknięta (zapisywanie weryfikowane przez właściciela listy)
  • automatyczne zapisywanie na listę (nadawca każdego listu wysłanego na adres listy zostanie dodany do zapisanych - przykładowo list na adres oferta@domena_firmy.com.pl spowoduje automatyczne odesłanie oferty i dopisanie do listy adresów które w przyszłości otrzymają informacje od firmy)
  • graficzny interfejs administracji przez WWW (edycja listy zapisanych, modyfikacja ustawień serwera, wydawanie poleceń serwerowi)
  • graficzne archiwum listy na WWW (tworzone na podstawie przechowywanego przez serwer tysiąca ostatnich wiadomości wysłanych na listę, archiwum obsługuje załączniki do listów sortuje wiadomości według autora, wątku lub daty w kolejności nadchodzenia)

Usługa obejmuje instalację oraz utrzymywanie na serwerze CETI listy dyskusyjnej z wymienionymi standartowymi opcjami. Oprogramowanie prowadzi archiwum listy do 1000 wiadomości. Maksymalna liczba użytkowników listy nie może przekraczać 500 osób.

Graficzny interfejs
Za pomocą graficznego interfejsu administrator listy może konfigurować listę oraz edytować spis jej uczestników. Dostęp do strony administracyjej ograniczony jest hasłem dostępu ustawianym podczas instalacji listy i dowolnie zmienianym podczas jej użytkowania.

CENA

Abonament
kwartalny
Abonament
półroczny
Abonament
roczny
Abonament
dwuletni
73,80 zł 135,30 zł 221,40 zł 332,10 zł
Podane ceny zawierają 23% VATCopyright 1999-2022 CETI s.c.