O CETI
USŁUGI
CENNIK
ZAMÓWIENIA
REFERENCJE
KONTAKT
KONFIGURACJA
WEBMAIL
ADMINISTRACJA
CETI FAQ
ZAPŁAĆ KARTĄ
STATYSTYKI
KOMUNIKATY
OFERTA PRACY
MAPA SERWISU

CETI - Usługi - Konto pocztowe

KONTO POCZTOWE

POCZTA ELEKTRONICZNA (EMAIL)

W ramach skrzynki pocztowej uzyskują Państwo własny, niepowtarzalny adres pozwalający na wysyłanie i otrzymywanie listów z całego świata. Jest to niewątpliwie najpopularniejsza usługa internetowa i w obecnych czasach posiadanie własnego adresu emailowego jest rzeczą najzupełniej powszechną. Przez email można wymieniać pocztę z klientami, oddziałami firmy oraz z innymi firmami w kraju i na świecie. Wiele zachodnich firm szeroko stosuje pocztę elektroniczną do wysyłania ofert, cenników, przyjmowania i składania zamówień oraz do przesyłania danych komputerowych różnych typów (dokumenty, graficzne, oprogramowanie).

Udostępniane przez nas skrzynki pocztowe obejmują:

  • adres emailowy postaci nazwa@ceti.pl
  • przestrzeń dyskowa na pocztę o pojemności 1 GB
  • 2 aliasy pocztowe (patrz poniżej)

Nazwa użytkownika może mieć maksymalnie 16 znaków i zawierać małe litery oraz cyfry. Takich ograniczeń nie posiadają aliasy pocztowe opisane poniżej.

Poczta elektroniczna jest przechowywana na serwerze mail.ceti.pl, skąd jest ona automatycznie ściągana przez Państwa program pocztowy.

ALIASY POCZTOWE

Alias jest alternatywną nazwą danego konta pocztowego, nie ograniczoną limitem długości do 16 znaków i braku dużych liter. Alias pozwala na tworzenie łatwych do zapamiętania adresów, składających się z imienia i nazwiska, pełnej nazwy firmy itp. Na przykład:

  • Imie_Nazwisko@ceti.pl
  • Imie.Nazwisko@ceti.pl
  • Firma-SA@ceti.pl

Alias nie jest odrębnym kontem: każdy list wysyłany na jego adres będzie przychodził na rzeczywistą nazwę konta pocztowego. Możliwe jest sortowanie i odpowiednie traktowanie listów, w zależności od tego na jaki alias zostanie przysłany. Standardowo każdy użytkownik ma prawo do posiadania określonej liczby aliasów poza właściwą nazwą swojego konta. Dodatkowe aliasy podlegają opłacie abonamentowej.

Użytkowncy mogą dowolnie dysponować przysługującymi im aliasami używając do tego celu Strony Administracyjnej.

WebMail - POCZTA PRZEZ WWW

WebMail to autorskie rozwiązanie pozwalające obsługiwać konto pocztowe z poziomu przeglądarki WWW. Serwis umożliwia czytanie, kasowanie i pisanie poczty przechowywanej na serwerach CETI, jest szczególnie przydatny w sytuacjach, kiedy nie mamy dostępu do programu pocztowego a mamy przeglądarkę WWW - np. w kawiarniach internetowych.
Bardzo przydatną opcją dla osób ściągających pocztę przez modem jest możliwość kasowania listów bez konieczności ściągania ich zawartości (np. plików binarnych, spamu, itp.)

ADMINISTRACJA USŁUGAMI

Użytkownicy konta oraz skrzynek na serwerach CETI mogą konfigurować ich parametry z poziomu przeglądarki WWW, wchodząc na stronę administracyjną. Dostępnymi funkcjami są zmiana hasła dostępu, wykresy zajętości przestrzeni dyskowej, konfiguracja powiadamiania o otrzymaniu nowej poczty na telefony komórkowe, edycja aliasów pocztowych, statystyka odwiedzin serwisu WWW, zestawienie logowań na konto, czytanie poczty oraz inne.

CENA

Abonament
roczny
Abonament
dwuletni
73,80 zł 110,70 zł

Podane ceny zawierają 22% podatku VAT

ZAMOWIENIE

W celu zamowienia uslugi prosimy o wypelnienie formularza zamowienia.


Copyright 1999-2022 CETI s.c.